Студентка факультету початкової та мистецької освіти – переможець ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Початкова освіта»

Студентка ІV курсу факультету початкової та мистецької освіти Ірина Лудин взяла участь у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Початкова освіта», який відбувся у Вінницькому державному педагогічному університеті імені Михайла Коцюбинського. Цього року на конкурс було подано 84 наукові роботи з різних закладів вищої освіти України.

За результатами конкурсу студентка Ірина Лудин зайняла ІІІ місце і нагороджена дипломом ІІІ ступеня.

Професорсько-викладацький колектив факультету вітає Ірину Лудин та її наукового керівника доцента кафедри педагогіки та методики початкової освіти Наталію Калиту.

Generic selectors
Exact matches only