Дорогі студенти, викладачі, співробітники Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка!

Сьогодні ми разом зі всім світом відповідаємо на новий, несподіваний і тривожний виклик – пандемію вірусного захворювання COVID-19. Минуло 2 тижні карантину, попереду ще щонайменше 4 тижні в незвичних умовах обмежень та ізоляції, коли змінилися наші можливості, способи комунікації, умови праці.
Але весняний семестр 2019/2020 н.р. триває! Університет змінив форми роботи, співпраця викладачів та студентів в електронному форматі набула нової сили. Це вже не тренд, а гостра необхідність, вимога дня.
В режимі on-line працюють деканати, кафедри університету, проводиться наукова, навчально-методична робота, робота над освітніми програмами, підготовка до акредитацій тощо.
Працюють усі відділи університету. Особливе навантаження несе господарська служба, день у день здійснюючи протиепідемічні заходи.
Дякую всім за відповідальне ставлення до своїх обов’язків!
Зичу всім Вам, Вашим родинам міцного здоров’я, витримки, життєвих сил! Нехай хвороба омине Ваші сім’ї! Будьте здорові і бережіть один одного!
Ми обов’язково подолаємо загрозу коронавірусної недуги. Успішне завершення навчального року залежить від кожного з нас.

Ректор Надія Скотна

Generic selectors