Подарунок Володимира Шовкошитного університетській бібліотеці

Надзвичайно цікаві враження залишились у всіх присутніх від спілкування з українським поетом, прозаїком, публіцистом, громадським, політичним та державним діячем, директором видавництва Український пріоритет Володимиром Шовкошитним.

На згадку про зустріч, яка відбулася 7 травня 2019 року в актовій залі університету та яку модерували професор Михайло Шалата та доцент Марія Стецик, автор подарував бібліотеці неймовірну добірку книг у кількості 116 примірників. Серед них – література патріотичного та аналітичного характеру, твори сучасних поетів та прозаїків, а також знаних класиків літератури.

Дякуємо нашому дарувальнику за видання, з якими читачі вже мають можливість познайомитися в університетській бібліотеці.