День Матері на факультеті початкової та мистецької освіти

14 травня 2019 на факультеті початкової та мистецької освіти традиційно відбулося свято з нагоди Дня Матері «Будь благословенна, нене».

«Мати… Найдорожча для кожного з нас людина на землі. Любов до неї святинею входить у серце. Мати не тільки дає життя, ночей недосипає, щоб росло дитя здоровим, життєрадісним і щасливим. Вона – той найживучіший корінь, що передає людині мудрість, духовне багатство народу, його самосвідомість…», – такими словами розпочали захід ведучі Оксана Заяць і Софія Тиліпська.

Вірші продекламували студенти Віра Магур та Оксана Грабович. Пісні, присвячені найдорожчій людині, виконали студенти Анна-Марія Мельникович, Вікторія Кордюк, Наталія Козак, Роман Шепіда.

На завершення свята декан факультету доцент Іван Кутняк закликав пам’ятати про мамину ласку, турботу повсякчас, щоб не сталося так, як говорив поет: «Небо під крилами, землю під п’ятами, пісню, словами новими полатану, Мамину зірку над шляхом вночі ми не цінуємо, поки не втратимо».

Generic selectors
Exact matches only