Магістрант інституту фізичної культури і здоров’я Андрій Лагуш – переможець «Кубку Незалежності»

22 серпня 2020 року в м. Ужгород, у спорткомплексі «Юність», пройшов відкритий кубок Закарпатської області з гирьового спорту «Кубок Незалежності».
У змаганнях взяли участь понад 50 учасників із семи областей (Київської, Львівської, Рівненської, Тернопільської, Донецької, Хмельницької та Закарпатської).
Змагання проводилися серед чоловіків у класичному двоборстві з гирями 24 кг, а також серед жінок в ривку гирі 16 кг.
Магістрант інституту фізичної культури і здоров’я Андрій Лагуш зайняв І місце у ваговій категорії понад 95 кг серед дорослих.
Керівництво університету та інституту фізичної культури і здоров’я вітає Андрія Лагуша із перемогою та бажає подальших успіхів у спортивній кар’єрі!