ШАНОВНА АКАДЕМІЧНА СПІЛЬНОТО!

Сердечно вітаю Вас із Днем Незалежності України!

Жити у вільній Україні мріяли десятки поколінь наших прабатьків, котрі виборювали ідею української державності у різні історичні епохи. Нашу державу не знищили війни, багатовіковий духовний геноцид, великодержавний гніт, голодомори та репресії. Схиляємо голови перед світлою пам’яттю усіх, хто загинув в ім’я України. Віддаємо честь і пошану нинішнім доблесним захисникам Вітчизни, адже сьогодні тисячі українців віддають своє здоров’я та життя за єдину Батьківщину, за спокій і мир. Ми знаємо та ніколи не забудемо дорогу ціну Незалежності!

Нехай це величне свято духмяним серпневим запахом українського хліба принесе у Ваші домівки здоров’я, щастя і добро, порозуміння та згуртованість, мир і любов! Хай запалить у Ваших душах віру в те, що разом ми здолаємо всі перешкоди, дарує надію на краще майбутнє, над

ихає на добрі справи та наповнює серця любов’ю до рідного краю!

Нехай потужне джерело Вашого таланту і натхнення, незламного оптимізму та творча енергія будуть прикладом служіння Україні, примножують її славу, наповнюють її криницю добробуту процвітанням та благополуччям.

Хай у серці кожного завжди буде Україна!

Зі святом Вас! Слава Україні!

Вам буде цікаво