Лекція професора з Польщі в Дрогобицькому університеті

2 вересня 2019 року в актовій залі головного корпусу університету відбулася зустріч із ректором Жешівського університету доктором гуманітарних наук професором Сильвестром Чопеком, який прочитав лекцію «Między Sanem a Dniestrem. Pogranicze kulturowe w II i I tys. przed Ch.».

Отримати цікаву наукову інформацію від професора з Польщі прийшли студенти та викладачі Дрогобицького університету. З вітальним словом виступила ректор професор Надія Скотна, яка представила лектора та запросила його до слова.

Студенти та викладачі університету залишилися задоволеними та очікують на наступні лекції професора Сильвестра Чопека. Крім того, зауважимо, що найбільше слухачам лекції сподобався надзвичайно легкий і зрозумілий стиль викладу матеріалу.

На завершення декан історичного факультету професор Леонід Тимошенко подякував гостеві за змістовну лекцію та висловив побажання про подальшу співпрацю між навчальними закладами.