Участь представників Дрогобицького університету в роботі Асамблеї «Українка у світі: професіоналізм, активізм, традиція»

З нагоди 70-річниці Світової Федерації Українських Жіночих Організацій на початку вересня 2019 року у Національному університеті «Львівська політехніка» відбулась Асамблея «Українка у світі: професіоналізм, активізм, традиція». Мета цього величного заходу – відкрити для українського суспільства роль і значення українки у світі, висвітлити її майстерність, активність і потенціал для впливу на державотворчі процеси як в Україні, так і в країнах проживання, а також на міждержавні відносини.

В Асамблеї активну участь брала доцент кафедри технологічної та професійної освіти, керівник лабораторії «Мистецька Бойківщина» Надія Кузан. На огляд учасників форуму вона представила авторські твори та творчі роботи студентів Дрогобицького університету (дитячий одяг, виконаний в етностилі; колекцію виробів із бісеру; вишиті вироби інтер’єрного призначення) у межах виставки «Мистецькі скарби України». В експозиції також було представлено науковий доробок – публікації з проблем дослідження ролі декоративно-ужиткового мистецтва у національному вихованні дітей та молоді.

Вам буде цікаво

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors