ФАКУЛЬТЕТ ПОЧАТКОВОЇ ТА МИСТЕЦЬКОЇ ОСВІТИ ВІТАЄ ВСІХ З РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ

Для всіх християн Різдво Христове є найважливішим святом. Саме в цей день Діва Марія народила Спасителя – Ісуса Христа, сина Божого.

Перед тим, як зі сходом першої зірки родина збирається за Святвечірнім столом, господар – глава роду – заносить Дідуха до світлиці. Із Святвечора і починаються різдвяні свята. Тож нехай це велике свято наповнить ваше життя світлом, теплом, радістю і благополуччям! Нехай гучна коляда лунає від хати до хати, не оминаючи нікого. А Вифлеємська зірка, що засяяла на небі і світлом своїм осяяла наші душі, подарує надію, зміцнить віру, запалить у серцях полум’я любові.

Зі світлим Різдвом Христовим вас! Нехай Новонароджений Ісус оберігає вас на всіх життєвих дорогах, дарує здоров’я, щастя та радість!

ХРИСТОС НАРОДИВСЯ!

СЛАВІМО ЙОГО!