Проведено тренінги «Серцево-легенева реанімація» у закладах загальної середньої освіти

Впродовж листопада – грудня 2021 року відбувалася тісна співпраця науково-педагогічних працівників кафедри анатомії, фізіології та валеології біолого-природничого факультету із закладами загальної середньої освіти Дрогобицької територіальної громади, у межах якої проведено виїзні тренінги «Серцево-легенева реанімація» з метою формування в учнів навичок її проведення, пізнавального інтересу до надання невідкладної допомоги.

19 листопада тренінг відбувся для учнів Стебницького ліцею № 7 Дрогобицької міської ради. Модераторки – доцентки Олена Волошин та Ірина Копко.

30 листопада учасниками тренінгу були здобувачі освіти Ліцею № 3 ім. В’ячеслава Чорновола Дрогобицької міської ради. Модератори заходу – доценти Віталій Філь та Оксана Лупак.

23 грудня проведено тренінг для учнів Лішнянського НВК. Модераторка – доцентка Оксана Лупак.

У ролі інструкторів виступили студенти біолого-природничого факультету, які входять до складу робочої групи проєкту «Невідкладна допомога – BLS» з числа студентів: Анна Савшак, Олена Сторонська, Богдан Лучечко і Павло Гроздов. Вони розкрили значення серцево-легеневої реанімації, провели оцінку стану потерпілого та покроково проінструктурували учнів щодо їхніх дій у разі виявлення непритомної людини на вулиці; продемонстрували техніку проведення серцево-легеневої реанімації із використанням тренажерів Lilly і Little Anne. Кожен учень за бажанням мав змогу відпрацьовувати навички проведення серцево-легеневої реанімації.