Участь доцентів біолого-природничого факультету в V науково-методичній конференції «Сучасні тенденції навчання хімії»

29 березня 2019 року у Львівському національному університеті імені Івана Франка відбулася V науково-методична конференція «Сучасні тенденції навчання хімії», в якій взяли участь завідувач кафедри біології та хімії доцент Світлана Монастирська та доцент Наталія Гойванович.

З вітальним словом до присутніх звернувся ректор ЛНУ ім. І. Франка Володимир Мельник, з доповіддю про актуальні питання підготовки вчителів Нової української школи та матеріального забезпечення природничих кабінетів виступила Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич. Після виступу Міністр дала відповіді на поставлені запитання.

Під час роботи конференції науковці та вчителі висловили свої пропозиції щодо нових програм, підручників з хімії, запровадження інтегрованих курсів із природничих дисциплін.