Пізнавальні практичні заняття
на факультеті початкової та мистецької освіти

Перший день квітня 2019 року на факультеті початкової та мистецької освіти розпочався з цікавих та пізнавальних зустрічей для учнів дрогобицької школи І-ІІІ ст. № 1 імені Івана Франка. До нас завітали учні 2-А класу (кл. керівник – Л.І. Довжанська) та 3-Б класу (кл. керівник – О.В. Кец). Вони стали учасниками майстер-класів із живопису та хореографії, які організували та провели викладачі кафедри культурології та мистецької освіти Г.В. Савчин, Ж.В. Ясеницька, Л.В. Волотко та М.М. Марушка.

На парі з живопису діти створили яскраву писанку у цікавій нетрадиційній техніці – малювання ватними паличками. На хореографії учні не тільки вивчили кілька веселих таночків, але й познайомилися з іграми, які розвивають почуття ритму та уваги. Творча зустріч відбулася у теплій та дружній атмосфері і залишить добрі спогади не лише у дитячих душах, а й серцях студентів та викладачів. Задоволені та радісні очі дітей ще раз довели студентам, які допомагали проводити майстер-класи, що вони обрали правильну професію.