День традиційного костюма

11 листопада 2018 року у м. Стрий за ініціативи фонду громад «Рідня» вдруге відбувся «День традиційного костюма».

Свято проходило під гаслом «Відроджуємо свою автентичність – зміцнюємо свою ідентичність!»

Своїми талантами поділилися майстри та майстрині, серед них були і члени Національної спілки майстрів народного мистецтва України доцент кафедри технологічної та професійної освіти Надія Кузан, викладач кафедри Галина Гром та студентка спеціальності «Трудове навчання та технології» Ольги Калин. Галина Гром провела майстер-клас із технології виготовлення тканого пояса на бердечку та міні-верстаті, Надія Кузан провела майстер-клас із вивчення декорування бойківських сорочок ретязем, Ольга Калин продемонструвала виготовлення весільних вінків за давніми українськими традиціями. На святі була представлена автентична ноша Стрийщини з фондів музею «Верховина».