Меню

↑ Повернутись до Почесні доктори

Шкіль Микола Іванович

Шкіль Микола Іванович

За значний внесок у розвиток науково-педагогічної співпраці між Національним педагогічним університетом імені М.П.Драгоманова і Дрогобицьким державним педагогічним університетом імені Івана Франка та сприяння у підготовці висококваліфікованих фахівців 2 листопада 2006 року Вченою Радою Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка присвоєно звання почесного доктора академіку Академії педагогічних наук України Миколі Івановичу Шкілю.

Вітчизняна і світова математична думка вважає М.І. Шкіля одним з фундаторів і продовжувачем наукової школи з асимптотичних методів у диференціальних рівняннях. Під його безпосереднім керівництвом захищене З докторські і більше 30 кандидатських дисертацій. Будучи членом Асоціації математиків України, Микола Іванович докладає максимум зусиль, аби математична наука у школах і вищих навчальних закладах розвивалась дедалі глибше, набувала практичного застосування як у освітянській галузі, так і у всіх сферах суспільства.

Загалом в арсеналі М.І. Шкіля понад 300 публікацій, в т.ч. 20 монографій (6 – одноосібно), 19 підручників, 22 зарубіжні видання.