Меню

↑ Повернутись до Почесні доктори

Маттіас Крамер

Маттіас Крамер

доктор економіки, професор, декан факультету бізнес-адміністрування Міжнародного Інституту Ціттау, завідувач кафедри екологічного менеджменту

За вагомий внесок у розвиток міжнародної співпраці Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка з Міжнародним інститутом в м.Ціттау (Німеччина) з питань захисту навколишнього середовища і економічних ресурсів та дослідженням еколого-економічних чинників розвитку країн Центральної та Східної Європи вченою радою Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка (протокол № 12 від 15 листопада 2007 року) присвоєно почесне звання “Doctor honoris causa” професору Маттіасу Крамеру. 29 листопада 2007 року на урочистому засіданні вченої ради університету номінантові було вручено диплом № 012, мантію та стрічку доктора.

Маттіас Крамер, доктор економіки, професор, декан факультету бізнес-адміністрування Міжнародного інституту Ціттау, завідувач кафедри екологічного менеджменту Міжнародного інституту Ціттау; засновник і директор німецько-польського інституту еко-менеджменту в Полоністичній академії у Ченстохові (Польща), член транспортного комітету при уряді Саксонії, голова ради “Людина–природа–навколишній світ” Міжнародного центру зустрічі св. Марієнтгаль, член Європейської асоціації, лауреат премії федерального трудового комітету з питань ефективного еко-менеджменту, кавалер почесного ордену  Польщі.

Сфера наукових інтересів домінанта – інноваційні методи дослідження проблем природоохоронної діяльності, системний підхід до вивчення сталого розвитку, контролінг, екологічний аудит тощо.

Успіхи в науковій та громадській діяльності професора М.Крамера визнані багатьма міжнародними організаціями та університетами, про що говорять його чисельні нагороди на відзнаки.