Звітують студенти факультету початкової та мистецької освіти

29 травня 2019 року у Народному домі ім. І. Франка в рамках VІІ літературно-мистецької академії «Країна Франкіана» відбувся творчий звітній концерт та виставка творчих робіт студентів факультету початкової та мистецької освіти.

У звітному концерті були представлені твори класичної дуетної, народно-сценічної та сучасної хореографії. Студенти-випускники, під керівництвом доцентів Петра Фриза, Ігоря Храмова, викладачів Ольги Мартинів, Магдалини Марушки, яскраво продемонстрували свої вміння як балетмейстери і керівники творчих танцювальних шкіл і студій Львівщини.

У фойє Народного дому імені Івана Франка студенти спеціальності і спеціалізації «Образотворче мистецтво» під керівництвом професора Олени Никорак, доцентів Михайла Сидора і Володимира Жишковича, старших викладачів Жанни Ясеницької та Галини Савчин, викладача Людмили Волотко представили звітну виставку картин, яка засвідчила неабиякий мистецький хист і професійне становлення випускників.

На завершення звіту ректор професор Надія Скотна, декан факультету початкової та мистецької освіти доцент Іван Кутняк і завідувач кафедри культурології та мистецької освіти доцент Валентина Дротенко висловили подяку викладачам, студентам, а також вихованцям танцювальних колективів та побажали успіхів у майбутній професійній діяльності. Викладачам-хореографам, студентам-бакалаврам, студентам-магістрам ректор Надія Скотна вручила почесні відзнаки.

Вам буде цікаво

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors