Вивчаємо нові освітні програми

19 березня 2019 року студенти факультету початкової та мистецької освіти Тетяна Войтів (ПОХ-12М), Ольга Гриньків (ПОО-12М), Іванна Гряділь (ПОХ-12М), Руслана Дребот (ПОІ-12М), Світлана Чопик (ПОІ-12М) разом з доцентом Ольгою Заяць відвідали Стебницьку ЗОШ І-ІІІ ступенів № 11 імені Тараса Зозулі, де були присутніми на уроках дітей 2-А класу, які навчаються за програмою «Інтелект України».

Надзвичайно цікавими були уроки еврики та математики, на яких вчитель зуміла розкрити тему уроку та досягти його мети в ігровій формі, що надзвичайно сподобалося учням. Школярі не тільки із захопленням брали участь у роботі, але й показали реальні знання та прагнення до навчання. Такі заняття продемонстрували, що найкращі інтелектуали критично мислять, творчо працюють, швидко реагують у різноманітних ситуаціях, і все це відбувається весело у товариській атмосфері разом з педагогом Іриною Василишин.