ШАНОВНА СТУДЕНТСЬКА СПІЛЬНОТО!

Щиро й сердечно вітаю Вас, молодих, енергійних, сповнених свіжих мрій і надій, із Днем студента – святом, що для кожного з нас є щасливою сходинкою до вершин знань і самоствердження!

Молодь завжди була й залишається рушійною силою суспільства, його совістю, внутрішнім голосом. Її активна громадська позиція, небайдужість до подій, що відбуваються у країні, дають потужний поштовх до розвитку.

Тож дозвольте висловити Вам щиру подяку за подвижницьку діяльність у справі розвитку студентського самоврядування, яке примножує та поширює славу нашої альма-матер, допомагає вдосконалювати професійні навички та розкривати творчий потенціал студентства!

Бажаю Вам нових здобутків і творчих злетів! Ніколи не зупиняйтеся на досягнутому, нехай завжди з Вами будуть вірні друзі, мудрі наставники, досвідчені колеги.

Творіть, дерзайте, захищайте себе і своє право на гідне, щасливе життя. Нехай усі Ваші починання завжди завершуються успіхом!

Надія СКОТНА,

ректор, професор