Семінар «Академічна доброчесність в університеті»

З прийняттям у 2017 році нового Закону України «Про освіту», а також «Положення про запобігання та виявлення академічного плагіату в наукових, навчально-методичних та кваліфікаційних роботах у Дрогобицькому державному педагогічному університеті імені Івана Франка» (2018 р.) постало надзвичайно актуальне питання академічної доброчесності, яке стрімко увірвалося в наше життя, набуло законодавчої норми. Тому й не дивно, що у багатьох дослідників виникає низка запитань стосовно законотворчих морально-етичних засад  у вищій школі.

Саме цій темі було присвячено семінар «Академічна доброчесність в університеті», який відбувався 10 квітня 2019 р. у читальному залі нашої бібліотеки. Доречно нагадати, що лише на базі бібліотеки Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка працюють ліцензійні програми для перевірки на академічну доброчесність.

Учасники семінару, який фахово провела завідувач відділу інформаційних технологій та комп’ютерного забезпечення бібліотеки Марія Зварич, мали нагоду ознайомитися з основними поняттями плагіату, його видами та типами, а також безпосередньо побачити роботу самих платформ, на базі яких здійснюються перевірки наукових робіт.

Вам буде цікаво

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors