ІХ Міжнародний семінар-тренінг із підтримки осіб з обмеженими можливостями на соціально-гуманітарному факультеті

30 жовтня – 3 листопада 2017 року на соціально-гуманітарному факультеті проводився Міжнародний науково-практичний семінар-тренінг із підтримки та реабілітації людей з обмеженими можливостями. Захід проходив у рамках святкування 5-ї річниці співпраці між Дрогобицьким державним педагогічним університетом імені Івана Франка, Неприбутковою організацією «Орадеа» (Бельгія), Реабілітаційним центром «Зевенберген» (Бельгія) та Реабілітаційним центром «Крістал» (Румунія).
Упродовж тижня учасники семінару знайомилися з бельгійським та румунським досвідом роботи із батьками дітей з обмеженими можливостями, особливостями розвитку соціальних навичок, обговорювали проблеми аутизму. У семінарі взяли участь близько 100 осіб, серед них викладачі, студенти, волонтери, працівники соціальних служб та реабілітаційних центрів регіону.

Generic selectors
Exact matches only