Дрогобицькі студенти мають можливість долучатися до закордонних літніх практик

13 лютого 2018 року відбулося засідання студентського самоврядування, голів студентського профкому інститутів та факультетів, на якому обговорювалися важливі питання нового навчального семестру.

На студентське засідання завітав проректор з науково-педагогічної роботи доцент Юрій Вовк, який виступив із привітальним словом з нагоди початку нового навчального семестру та із пропозиціями, щодо академічної мобільності студентів, поінформованості стосовно різноманітних літніх закордонних практик та літніх студентських шкіл. Зокрема було зроблено наголос на долученні студентської молоді нашого університету до групи відділу міжнародних зв’язків у соціальних мережах. Саме тут вони мають можливість отримати найновішу інформацію щодо вищезазначених міжнародних проектів нашого університету.