Кафедра правознавства, соціології та політології провела звітну конференцію викладачів і студентів

23 квітня 2019 р. на історичному факультеті відбулася щорічна звітна конференція викладачів і студентів, яку організувала кафедра правознавства, соціології та політології.

Після відкриття робота конференції відбувалася у трьох секціях: «Правознавство», «Політологія» та «Соціологія». Виступи викладачів і студентів були підготовлені у рамках кафедральної теми «Молодь в суспільстві ризику: правові, політичні, соціальні аспекти». Цього року теми доповідей розкривали проблеми державної мовної і освітньої політики та соціальних механізмів забезпечення академічної доброчесності у вишах, забезпечення прав людини в Україні, протидії насильству в сім’ї та торгівлі людьми, реформування національної судової системи. Обговорення стосувалися правових аспектів трудових відносин і працевлаштування молоді. Жваві дискусії викликали питання булінгу і насильницької поведінки молоді.

За підсумками студентських досліджень, представлених на конференції, буде надруковано IV збірник наукових статей «Молодіжні наукові студії».

Вам буде цікаво

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors