Навчальна екскурсія у лабораторію «Мистецька Бойківщина»

6 грудня 2018 року студенти І курсу групи ДО-13Б разом із доцентом кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти Анною Федорович відвідали творчу лабораторію «Мистецька Бойківщина» Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка.

Студентам показали всі скарби лабораторії та провели майстер-клас із бісероплетіння під керівництвом завідувача лабораторії, доцента Надії Кузан.

Під час майстер-класу студенти мали змогу ознайомитися з етнографічними дослідженнями Івана Франка щодо особливостей культурної спадщини нашого району, а також побачити зразки вишивки та народного одягу Дрогобиччини, колекцію рушників, серветок заслуженого майстра народної творчості України Мирослави Кот.

Іванна ЦЬОМИК

студентка соціально-гуманітарного факультету