Акція „Поділись любов’ю”

15 грудня 2016 року студенти ІІІ-го курсу факультету початкової та мистецької освіти (Іванна Гряділь, Іванна Стопець, Валентина Білинська, Світлана Чопик, Тетяна Лапунька, Катерина Німців, Богдана Цмоканич, Оксана Прокопик, Ірина Михайлечко, Ірина Шедна) під керівництвом доцента кафедри культурології та мистецької освіти Наталії Муляр організували поїздку до Буковського дитячого будинку-інтернату Старосамбірського району Львівської області, у якому проживають діти з обмеженими можливостями.

Студентською волонтерською групою було проведено благочинну акцію „Поділись любов’ю”, під час якої пожертвами професорсько-викладацького та студентського складу зібрано 7200 гривень. На ці кошти придбано речі першої необхідності, іграшки, солодощі.

Для дітей будинку-інтернату було проведено театралізоване дійство „Лісова Різдвяна казка”, вікторини,  ігри , учасниками та організаторами яких були викладачі факультету початкової та мистецької освіти: Олена Кравченко, Світлана Луців, Іван Околович, Людмила  Калічак, Наталія Муляр.