Меню

ЦЕНТР ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ОСВІТИ ТА ДОУНІВЕРСИТЕТСЬКОЇ ПІДГОТОВКИ

Рік заснування – 1999

Адреса (поштова) 82100 обл. Львівська, м. Дрогобич

вул. Івана Франка, 24, каб. 36

Контактні телефони: тел. (0324) 41-00-50

e-mail: perepidgotovka@ukr.net

Центр післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка (надалі – Центр) є правонаступником факультету післядипломної освіти як структурного підрозділу ДДПУ ім. І. Франка і перейменований згідно листа Міністерства освіти і науки України №1/9-112 від 17 лютого 2009 року відповідно до Закону України «Про вищу освіту».

У своїй діяльності Центр керується Конституцією України, законами України «Про освіту», «Про вищу освіту» й іншими чинними законами та підзаконними нормативно-правовими актами України, Статутом університету та Положенням про Центр.

Центр проводить курси підвищення кваліфікації керівних кадрів закладів освіти, викладачів ЗВО І-ІІ рівня акредитації, стажування, підвищення кваліфікації педагогічних працівників (1200 осіб на рік).

Щорічно центр післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки організовує курси учнів 10-11 класів для поглибленого вивчення навчальних предметів і подальшого успішного складання зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) з таких дисциплін:

 • Українська мова та література;
 • Історія України;
 • Математика;
 • Фізика;
 • Біологія;
 • Хімія;
 • Англійська, французька та німецька мови

До складу слухачів курсів доуніверситетської підготовки зараховуються учні випускних класів загальноосвітніх навчальних закладів, випускники училищ, шкіл, ліцеїв, гімназій, а також випускники минулих років.

Форма навчання – вечірня.

Центр післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки проводить курси з основ програмування (С/С++С# Java, комп’ютерна графіка і WEB дизайн) для учнів 7-9 та  10-11 класів, які хочуть отримати знання та вміння розробки сучасного програмного забезпечення. До співпраці запрошуються висококваліфіковані фахівці, які мають багаторічний досвід роботи та працюють з різними ІТ-проектами.

Центр запрошує студентів та викладачів на курси з інформатики за програмами:

 • Ефективна робота з презентаціями (на базі PowerPoint 2013);
 • Microsoft Word 2010/13;
 • Основи Excel 2010/13;
 • Прості засоби створення та підтримки WEB-сторінки вчителя;

Оголошується набір на курси з вивчення англійської мови для вступників на другий (магістерський) рівень вищої освіти на основі базової (повної) вищої освіти.

Тривалість курсів – 3 місяці.

З червня 2017 року Центр післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки бере участь у конкурсному у відборі суб’єктів підприємництва у сфері інформаційно-консультаційних і профорієнтаційних послуг, що був оголошений Дрогобицьким міськрайонним центром зайнятості й отримав дозвіл на проведення тренінгів (семінар-тренінг триває 3 год. і проводиться для групи з 15 осіб).

Мета тренінгів – надання психологічної підтримки безробітнім особам з обмеженою працездатністю.

Склад відділу:

Гірняк Світлана Петрівна

Директор Центру післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки – кандидат філологічних наук, доцент Гірняк Світлана Петрівна.

Дацюк Віра Юліанівна

Методист вищої категорії, керівник курсів підвищення кваліфікації – Дацюк Віра Юліанівна.

Терес Ольга Вікторівна

Методист Центру післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки – Терес Ольга Вікторівна.

Грицай Руслана Михайлівна

Грицай Руслана Михайлівна – провідний фахівець.

Михайлець Олександра Василівна

Михайлець Олександра Василівна – провідний фахівець.

Попередній директор Центру післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки:

Фещенко Петро Іванович, кандидат політичних наук, доцент.