Меню

Співпраця з Дрогобицьким міськрайонним центром зайнятості

З червня 2017 року Центр післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка бере участь у конкурсному у відборі суб’єктів підприємництва у сфері інформаційно-консультаційних і профорієнтаційних послуг, що оголошується Дрогобицьким міськрайонним центром зайнятості й отримує дозвіл на проведення тренінгів (семінар-тренінг триває 3 год. і проводиться для групи з 15 осіб).

19 березня 2019 року Центр післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка взяв участь у конкурсному відборі суб’єктів підприємництва у сфері інформаційно-консультаційних і профорієнтаційних послуг і підписав договір на 2019 рік з такої тематики:

  1. Адаптація людей з особливими потребами в сучасних умовах (для осіб з інвалідністю).
  2. Відновлення власних ресурсів для успішної самореалізації в умовах мирного життя ( для учасників АТО та осіб, які отримали інвалідність внаслідок бойових дій в зоні АТО).
  3. Формування активної життєвої позиції в осіб з особливими потребами (для осіб з інвалідністю).
  4. Професійна самореалізація в нових умовах (для учасників АТО та осіб, які отримали інвалідність внаслідок бойових дій в зоні АТО).
  5. Успішне працевлаштування осіб з особливими потребами (для осіб з інвалідністю).

Мета тренінгів – надання психологічної підтримки безробітним особам з обмеженою працездатністю та учасникам бойових дій у зоні АТО, які отримали інвалідність у зоні ООС.

Тренінги проводять науково-педагогічні працівники кафедр університету.