Меню

Співпраця Центру за Програмою НАТО-Україна

Співпраця центру післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки з ГО «Західний регіональний центр сприяння перепідготовці та соціальній адаптації військовослужбовців» за Програмою НАТО-Україна.

Центр післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка впродовж шести років надавав освітні послуги з навчання військовослужбовців, звільнених у запас або відставку в межах міжнародної Програми НАТО-Україна.

У процесі організації курсів університет відвідали офіцер із фінансових питань Управління з питань політичних відносин і політики безпеки штаб-квартири НАТО Еммануель Хунтцінгер, менеджер Програми НАТО-Україна з перепідготовки військовослужбовців консультант Управління з питань політичних відносин і політики безпеки Крістофер Штаудт, а також виконавчий керівник Програми Олександра Огороднікова, директор ГО «Західний регіональний центр сприяння перепідготовці та соціальній адаптації військовослужбовців» Андрій Рой.

Курси з перепідготовки за Програмою НАТО-Україна проходили військовослужбовці, що звільнені в запас або відставку, учасники АТО та члени їхніх родин.

Центр надавав освітні послуги за такими програмами:

  • «Менеджмент готельного та туристичного бізнесу» /2014 р./;
  • «Менеджмент підприємницької діяльності» /2015 р. /;
  • «Управління персоналом» /2016 р./;
  • «Менеджмент малого бізнесу» /2017 р./;
  • «Менеджмент безпеки бізнесу» /2018 р./;
  • «Менеджмент безпеки бізнесу» /2019 р./;
  • «Менеджмент безпеки бізнесу» /2020 р./;

Мета проєкту – забезпечення професійного навчання, сприяння працевлаштуванню, надання інформаційних, консультаційних, профорієнтаційних послуг військовослужбовцям, що підлягають звільненню, а також особам, звільненим із військової служби. Програма НАТО-Україна охоплює понад 60 міст нашої держави.

Слухачі курсів отримали свідоцтва державного зразка та міжнародні сертифікати.