Меню

«

»

“Мотивація нескорених”: гранти на навчання студентській молоді

Подовжено IX Конкурс соціального проєкту «Scholarship в Україні». Це грантова програма підтримки обдарованої студентської молоді під девізом «Мотивація нескорених». Її переможці отримають по 15 000 грн. на оплату навчання з кожної теми, а також грошові винагороди за призові 2-гі та 3-ті місця.

В умовах війни в Україні цей проєкт є надзвичайно актуальним. Завдяки йому 6 найталановитіших студентів отримають фінансову підтримку на сплату навчальних програм. Грамотно розроблені конкурсні роботи допоможуть державі краще пережити цей складний період та легше відновитися після війни.

Конкурс орієнтований саме на студентську молодь незалежно від рівня акредитації їхніх навчальних закладів та проходить за інформаційною підтримкою ДНУ «ІМЗО» МОН.

Участь безкоштовна! Спробувати можуть студенти будь-якого фахового напрямку.

Для участі необхідно написати статтю на одну із двох запропонованих тем:

  1. Аналіз послуг вантажних перевезень в умовах воєнного стану. Ваші пропозиції щодо покращення. – Заявку на участь подавати тут: https://gruzar.com.ua/grant
  2. Аналіз кейсів іноземних фінтех-компаній та обґрунтування їх застосування в Україні. – Заявку на участь подавати тут: https://creditplus.ua/scholarship

Умови передбачають написання аналітичних матеріалів від 1000 до 3000 слів українською мовою. Роботи приймаються ще до 31.05.2023.

Переглянути як проходили минулі конкурси можна на сайті проєкту: https://scholarship.in.ua/uk/provedeni-konkursi/

На додаткові питання відповідають за номерами телефону:

+38 (067) 622 62 82
+38 (095) 774 13 15  

або в електронному листуванні за адресою:

grant@scholarship.in.ua