Меню

Творчість наших студентів

Навчально-пізнавальна діяльність студентів у галузі декоративно-ужиткового мистецтва передбачає вивчення історії та духовно-культурних традицій рідного краю, різних видів народних художніх ремесел, оволодіння техніками рисунка і композиції, уміннями створювати орнаменти, розробляти і втілювати художні проекти в матеріалі. Студенти, які навчаються за спеціальністю «Середня освіта (трудове навчання та технології)» активно залучаються до творчої художньо-трудової діяльності у проблемних групах із проектування декоративно-ужиткових виробів, художньо-прикладних гуртках і студіях з практичного втілення розроблених проектів.

За період з 1994 р. було організовано понад 60 виставок студентських творчих робіт в Україні (Київ, Запоріжжя, Львів, Івано-Франківськ, Умань, Дрогобич, Самбір, Стрий та ін.) та за кордоном: у США (1994 р., Чикаго; 1995 р., Детройт; 2002 р., Нью-Йорк), Канаді (1994 р. і 2000 р., Торонто), Швеції (2007 р., Стокгольм), Польщі (1995 р., Жешув; 1997 р., Кельци; Ясло; 2006 р., Ченстохов; 2007 р., Лєгніца) та ін. Успіх виставок був незмінний, а визнанням творчих здобутків стало те, що чимало найталановитіших студентів було обрано кандидатами та членами Національної спілки майстрів народного мистецтва України.

 

Творчі роботи викладачів та студентів

Студенти інституту є постійними учасниками Всеукраїнських студентських олімпіад і конкурсів.

Студенти Лайтер Олександр (2010 р.), Боцко Василь (2011 р.), Зрайло Назар (2015 р.) здобули ІІІ місце на ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з трудового навчання; студенти Антоник Володимир, Махневич Людмила, Синів Василь та Аксамитний Олександр відзначені грамотами як кращі у номінаціях.

Петречко Андрій (2011 р.) – на олімпіаді з педагогіки відзначений грамотами за І місце у теоретичному турі та номінації «За вміння використовувати талант у професійній діяльності».

Студентська команда інституту нагороджена почесними грамотами від організаційного комітету Всеукраїнської студентської олімпіади з трудового навчання у номінаціях: «За оригінальність, високий рівень дизайну у виготовленні виробу» та «За втілення національних традицій у творчому проекті» (Умань, 2015 р.).

За участь у заключному етапі Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності «Швейні вироби» (Київ, 2010 р.) студенти та працівники інституту відзначені грамотою оргкомітету у номінації «За сумлінну працю з обдарованою студентською молоддю та вагомий внесок у підготовку фахівців швейної галузі». Студентка Хованець Ярина відзначена дипломом за перемогу у номінації «Вправна голка».

Творчі роботи студентів