Добірка найпопулярнішіх науково-освітніх YouTube-каналів

🇺🇦

Україномовні YouTube-канали

Alpha Centauri – Alpha Centauri Ukraine створена групою ентузіастів, які перекладають західні наукові ролики українською мовою.

360 Наука На каналі представлені відео з біографіями учених, дослідження космосу, астрономії, у роликах пояснюють цікаві факти і відповідають на популярні запитання.

Наука та Всесвіт – Переклад та озвучення українською мовою відеороликів наукової тематики про сучасні дослідження Всесвіту, природи та людини.

toBeUkrainian – Цей канал пропонує багато іноземних відео, перекладених та озвучених українською. Математика, фізика, хімія, біологія та інші шкільні предмети, які здавалися нудними, можуть стати цікавими.

Клятий раціоналіст – Українськомовний науково-популярний канал, що розвінчує міфи та пропагує раціоналізм.

🇬🇧

Англомовні YouTube-канали

Science Channel – На каналі представлені відео з новинами науки. Дізнавайтеся про космічний простір, провідну наукову освіту, нові технології та багато іншої пізнавальної інформації.

SmarterEveryDay – Інженер аерокосмічної індустрії Дестін Сандлін проводить власні експерименти, знімаючи усе на відео. На каналі вже понад 5 мільйонів підписників.

Brusspup – Оптичні ілюзії, візуальна наука – будьте готові обдурити свій розум дивовижними анаморфними ілюзіями, які змусять вас ставити під сумнів погляд на реальність.

👉 UkrED: Освіта Українцям