Вітаємо переможців чемпіонату з легкої атлетики!

15 – 16 січня 2014 р. у м. Львові студенти Дрогобицького державного педагогічного університету ім. І. Франка Лабик Олег, Сенишин Іван, Желем Ігор, Шостак Михайло (факультет фізичного виховання) та Кравецький Тарас (Інститут фізики, математики, економіки та інноваційних технологій) прийняли участь в чемпіонаті області з легкої атлетики. Призові місця зайняли: Лабик Олег – ІІІ місце (800 м – 1.56 хв.) та Кравецький Тарас – ІІІ місце (потрійний стрибок – 12.45 м.).
22 – 23 січня 2014 р. у м. Львові на чемпіонаті області з легкої атлетики серед юніорів та юнаків студенти Дрогобицького державного педагогічного університету ім. І. Франка Желем Ігор (факультет фізичного виховання) зайняв І місце на 2000 м. з перешкодами – 6.30 хв і І місце на 3000 м. – 9.44 хв та Кравецький Тарас (Інститут фізики, математики, економіки та інноваційних технологій) – ІІІ місце в потрійному стрибку.