5-7 лютого представники проєктної команди Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка Ігор Гриник та Христина Войтович в рамках міжнародного проєкту Erasmus+ Cred4Teach «Мікрокваліфікації на основі МВОК для професійного розвитку вчителів» взяли участь у тренінгу «Професійний розвиток вчителів в Україні, Чорногорії та Албанії: концептуалізація та акредитація мікрокваліфікацій, здобутих на основі МВОК», що відбувався на базі Університету AbERTA (м.Лісабон, Португалія).
Навчальна програма об’єднала більше 20 представників з 15 установ із семи країн Європи, які обговорювали питання професійного розвитку вчителів та особливості акредитації мікрокваліфікацій у різних країнах.

By vmp