Волонтерський центр допомоги ЗСУ та територіальній обороні

У ДДПУ створено Волонтерський центр

Напрями роботи:

• Міжнародна гуманітарна допомога (відділ міжнародних зв‘язків)
  • Збір коштів (профком працівників)
  • Збір медикаментів – бинти, бинти кровоспинні, бинти еластичні, марля, лейкопластирі, перекис водню, зеленка, йод, фурацилін, антибіотики таблетовані і в ампулах універсальної дії, шприци різні, противірусні та протизастудні препарати, системи для крапельниць тощо (профком працівників)
  • Збір продуктів – консерви (рибні, м’ясні у жестяній тарі), “Мівіна”, печиво сухе, вода в палетах, сухпайки тощо (факультети, кафедри).
  • Збір непродовольчих товарів – серветки вологі, підгузки для дорослих, пелюшки одноразові, рукавички одноразові, мило, зубна паста, зубні щітки, мішки для сміття тощо(профком працівників)
  • Плетіння маскувальних сіток – тканина, одяг захисних кольорів (факультети, кафедри, Слімаковський О.В., Кутняк І.М. Локація – спортзал)
  • Виготовлення оборонних засобів (факультети)
  • Надання першої психологічної допомоги (психологічна служба)