Меню

↑ Повернутись до Відділ кадрів

Оголошення

Відповідно до  Указу Президента України «Про невідкладні заходи з проведення реформ та зміцнення держави» №837/2019 від 8.11.2019р., Пенсійним фондом України запроваджено механізм автоматичного, без звернення особи, призначення пенсій за віком. Відповідний сервіс доступний на Веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України (https://portal.pfu.gov.ua/).

Сервіс з автоматичного призначення пенсії передбачає призначення пенсії в автоматизованому режимі, за наявними в реєстрі застрахованих осіб відомостями на дату набуття особою відповідного права, без особистого звернення особи та подання заяви на призначення пенсії до органів Пенсійного фонду України. Підставою для автоматичного призначення пенсії є подання особою через Веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України анкети та згоди на застосування такого механізму, завіреного персональним кваліфікованим електронним підписом.

Обов’язковою умовою автоматичного призначення пенсії є наявність на дату набуття відповідного права електронних відомостей про трудову діяльність в реєстрі застрахованих осіб. Механізм організації відповідного обліку визначений «Порядком обліку трудової діяльності працівника, фізичної особи – підприємця, фізичної особи, яка забезпечує себе роботою самостійно, в електронній формі», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 листопада 2019 року № 1084.

Додаткові консультації та методичну допомогу можна отримати у відділі обслуговування громадян № 2 (сервісний центр) управління обслуговування громадян Пенсійного фонду України у Львівській області за адресою: 82100, м. Дрогобич, пл. Ринок, 3, тел. (03244)3-34-91, е-mail: drgbm@lv.pfu.gov.ua