Кві 25

е-mail: orest_huk@ukr.net

orcid.org/0000-0003-0308-6885

Тема дисертації:

«Розвиток ідей освіти молоді в педагогічній спадщині Григорія Ващенка» (2012 р.) (науковий керівник – професор Логвиненко Т.О.)

Освіта

Дрогобицький державний педагогічний інститут імені Івана Франка (1996), здобув кваліфікацію «вчитель математики, фізики та інформатики».

Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка (2017), здобув освітньо-кваліфікаційний рівень «спеціаліст» за спеціальністю «Соціальна педагогіка», здобув кваліфікацію «соціальний педагог (соціально-правовий захист неповнолітніх)».

Навчальні дисципліни:

1. Вступ до спеціальності «Соціальна робота».
  2. Основи профорієнтаційної роботи.
  3. Соціальна робота в сфері дозвілля.
  4. Рекламні технології в соціальній роботі.
  5. Соціальна робота в громаді.
  6. Організація медіаосвіти в соціальній роботі.
  7. Волонтерська діяльність.

Професійна активність:

• член організаційного комітету Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки (2018-2020);
  • член журі та організаційного комітету Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 231Соціальна робота (2021-2022),
  • керівник наукової роботи школяра, який зайняв призове місце II етапу Всеукраїнських конкурсів-захистів науково-дослідницьких робіт учнів – членів Національного центру “Мала академія наук України”: І місце у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, який завершився 21 березня 2021 р. у Львові,секція «Педагогіка».
  • декан факультету психології, педагогіки та соціальної роботи (2022).

Участь у міжнародних наукових проєктах:

• співорганізатор україно-румуно-бельгійських семінарів-тренінгів: «Технології соціальної роботи в реабілітаційних центрах» (Дрогобич 26 – 29 вересня, 2016 р.), «Соціально-педагогічна робота з дітьми з особливими потребами та їх родинами». (Дрогобич, 2 – 5 травня 2017 р.), «Інноваційні технології соціально-педагогічної підтримки дітей з особливими потребами» (Дрогобич, 30 жовтня – 4 листопада 2017 р.),
  • співорганізатор Міжнародногобельгійсько-українськогопроєкту «Соціальна інклюзія – виклики сьогодення» (2017-2019 рр.) за участі ДДПУ імені Івана Франка (кафедри соціальної педагогіки та корекційної освіти) і Університету прикладних наук ВІВЕС, Бельгія (факультету соціальної роботи) із підготовки соціальних працівників.
  • ­учасник як лектор Програми академічної мобільності Еразмус+ (2017 Університет прикладних наук ВІВЕС, Бельгія).

Стажування:

• Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка, кафедра соціальної роботи та менеджменту соціокультурної діяльності
  • 2022 рік
  • Тема «Ознайомлення з особливостями підготовки соціальних працівників та методиками викладання навчальних дисциплін у ЗВО».
  • Довідка від 24.06.2022 № 91-33
  • 6 кредитів/180 годин.

Сфера наукових інтересів:

• Історія освіти і виховання, волонтерська робота, менеджмент волонтерських груп та рекламні технології соціальної роботи.
  • Наукові пошуки знайшли відображення у близько п’ятдесяти публікаціях. Серед них – монографія, наукові статті, методичні посібники, статті у збірниках наукових праць та матеріалах конференцій.

Основні публікації:

1. Гук О.В., Ревть А. Б. Арт-терапія у соціально реабілітаційній роботі з дітьми з особливимипотребами / А. Ревть, О. Гук // Молодь і ринок: щомісячний науково-педагогічний журнал. – 2019. – №7(174). – С. 93-98 (Журнал включено до міжнародних каталогів наукових видань і наукометричнихбаз: GoogleScholarIndexCopernicus.)
  2. Гук О.В.Волонтерська діяльність як засіб формування моральних цінностей у студентської молоді / О. Гук, А. Грабинський // Збірник матеріалів Всеукраїнської науково-практичної Інтернет-конференції «Вітчизняна наука на зламі епох», Переяслав-Хмельницький, № 50 (162) березень 2019. – С. 123-127 (0,4 др. арк.)
  3. Гук О.В., Ревть А. Б. Особливості життєдіяльності сім’ї, яка виховує дитину з функціональними обмеженнями./ А. Ревть, О. Гук // Науковий журнал «Молодий вчений», №5(81). С. 410 – 413. (0,5 др.арк.). 0, 25 авт. у т. ч. DOI: DOI: https://doi.org/10.32839/2304-5809/2020-5-81-84 (Журнал включено до міжнародних каталогів наукових видань і наукометричних баз: GoogleScholarResearchBibleIndexCopernicus.)
  4. Гук О.В., Гриник І.М. Профілактика суїцидальної поведінки підлітків як актуальна соціально-педагогічна проблема./ О. Гук, І. Гриник// Щомісячний науково-педагогічний журнал «Молодь і ринок»,  №2(188). С. 81 – 86. (0,6 др.арк.). 0,3 авт. у т. ч. (Журнал включено до міжнародних каталогів наукових видань і наукометричних баз: GoogleScholarIndexCopernicus.)
  5. Гук О.В., Ревть А. Б. Сучасні підходи до питання насильства щодо дітей в Україні./ А. Ревть, О. Гук // Збірникнауковихпраць [Херсонського державного університету]: Педагогічні науки / Херсон. держ. ун-т. – Херсон: ,  № 95. С. 70 – 77. (0,5 др.арк.). 0, 25 авт. (Журнал включено до міжнародних каталогів наукових видань і наукометричних баз: GoogleScholar,  IndexCopernicus.)
  6. Соціально-педагогічна робота в сфері дозвілля // Методичні рекомендації до практичних занять [для студентів спеціальності 6.010106 «Соціальна педагогіка»]першого (бакалаврського) рівня вищої освіти/ Дрогобич: РВВ ДДПУ ім. Івана Франка. – 2017. – 60 с.
  7. Технології діагностики у соціальній роботі// Методичні рекомендації до семінарських занять [для студентів спеціальності 231 «Соціальна робота»]першого (бакалаврського) рівня вищої освіти / Дрогобич: РВВ ДДПУ ім. Івана Франка. – 2019. – 38 с. (у співавторстві з Клим М.І.) (2,37 др.арк)