Меню

↑ Повернутись до Профком студентів

Студентське літо. Оздоровлення. Працевлаштування.

Студентське літо. Оздоровлення. Працевлаштування.

 

Студентське життя — найкраща пора у житті кожного студента. Весь навчальний рік студенти активно навчаються, приймають участь у культурно-масовій роботі, здають іспити, сесію. І протягом цього часу, студентів та їх права захищає профком студентів надаючи їм матеріальну допомогу, консультації та лобіюючи їх інтереси.

А в літній період профком — також зі студентами. Адже для молоді пропонується оздоровлення на узбережжі Чорного моря, студенти можуть себе випробувати в якості педагога, а саме попрацювати у літніх таборах відпочинку. Також, студентам пропонується прийняти участь у міжнародній програмі обміну студентів Work & Travel, де студенти мають можливість працювати в Америці, заробити кошти, вдосконалити знання іноземної мови, а також знайти нових друзів і з корисністю та приємністю провести свій вільний час. Цього року 23 наші студенти, пройшовши відбір, виїхали у США працювати, а ми з радістю та цікавістю чекаємо на їх повернення.

Приємним є те, що з кожним роком збільшується кількість підписаних договорів про співпрацю профкому студентів з оздоровчими таборами та базами відпочинку. Відповідно до вище згаданих договорів 90 студентів працювали вихователями у таборах та базах відпочинку: “Артек”, “Карпати”, “Веселка”, “Світанок”, “Дружба”, “Політехнік-2”, “Рибаківка”, “Морське”.

Також, четверо студентів працювали рятівниками на базі відпочинку “Атіка” в місті Очаків.

А хто бажав зміцнити своє здоров’я, активно відпочити у колі друзів, той мав можливість поїхати на базу відпочинку “Лісотехнік” (смт. Рибаківка), яка знаходиться на узбережжі Чорного моря. Такою пропозицію скористалися 70 студентів.

Також, хочемо повідомити, що з вересня 2011 року відновив свою роботу університетський спортивно-оздоровчий табір “Смерічка” (урочище Пом’ярки, 1,5 км. від м. Трускавця).

Студентам, котрі навчаються на бюджетній формі навчання, профком студентів робить здешевлення путівок за рахунок коштів фонду профкому студентів.

Студенти-сироти оздоровлюються безкоштовно.

Тому, шановний студенте, з настанням літньої пори, скористайся можливістю оздоровитися і провести гарно час зі своїми студентськими друзями.

Літо 2011 року закінчилося, але профком студентів уже проводить роботу щодо організації оздоровлення і працевлаштування студентської молоді у літній період 2012 року.