Меню

Студентський театр „ALTER”

1 листопада 2019

Театралізована екскурсія „Таємниці дрогобицької ратуші”, організована студентським театром „Альтер” та Туристично-інформаційним центром міста Дрогобича.

 

26 – 27 вересня 2019

Перформанс „Брук з вулиціКрокодилів, з Дрогобича” студентського театру „Альтер” у першій столиці Польщі – місті Ґнєзно, організований Центром культури Ґнєзна та театром „Альтер”.

 

1 червня 2019

Перформанс „Improv ” студентського театру „Альтер” у рамках відкриття туристичного сезону в м. Дрогобич, організованого Туристично-інформаційним центром міста Дрогобича.

18 – 21 вересня 2018

Українсько-польський проект „Дрогобич на перехресті культур”, організований студентським театром „Альтер” спільно з театром „Mumerus” (Польща)

28 липня 2018

Перформанс п’єси Тадеуша Кантора „Мертвий клас” у режисерії Андрія Юркевича, художнього керівника студентського театру „Альтер”, на сцені будинку культури у місті Ожиш (Польща) у рамках міжнародного проекту „Нас поєднав театр”, організованого з ініціативи фундації RenesArt (Польща)

26 – 30 липня 2018

Участь студентського театру „Альтер” у VIII Міжнародному Фестивалі Ефемерного Мистецтва у Соколовську (Польща)

5 червня 2018

Прем’єра спектаклю „Таргани” за мотивами п’єси Сергія Слєпухіна у рамках VIII Міжнародного Фестивалю Бруно Шульца

4 червня 2018

Прем’єра спектаклю „Невтомний Перевтілювач” за мотивами оповідань Бруно Шульца на сцені Львівського академічного обласного музично-драматичного театру ім. Юрія Дрогобича у рамках VIII Міжнародному Фестивалі Бруно Шульца у Дрогобичі. У сценарії використані фрагменти оповідань Бруно Шульца в українському перекладі Юрія Андруховича: „Ошаління”, „Манекени”, „Пенсіонер”, „Пан Кароль”, „Комета”, „Самотність”.

22 грудня 2017

Презентація спектаклю „Станція” за мотивами п’єси Олександра Вітра

20 грудня 2017

Прем’єра спектаклю „Шахрайки” за мотивами п’єси Наталії Уварової

6 грудня 2017

Хакатон для студентів на тему „Хтось це зробить челендж: про арт-активність у просторі міста”

5 грудня 2017

Семінар на тему „Вміння та навики при наданні медичної допомоги”, організований студентським театром „Альтер” спільно з Львівською громадською організацією „САВ”

14 – 20 серпня 2017

Участь студентського театру „Альтер” у міжнародному волонтерському проекті „Мости волонтерства” (Жиґєстув – Бердиєв, Польща – Словаччина). Проект зібрав активну молодь з громадських організацій, навчальних закладів, мистецьких об’єднань та студентських спільнот з України та Польщі. Учасники проекту навчалися створювати та втілювати у життя проекти, що сприяють розвитку міста.

11 червня 2017

Спектакль „Мертвий клас” за мотивами п’єси Тадеуша Кантора студентського театру „Альтер”.

10 червня 2017

Перформативне читання п’єси „Станція” студентського театру „Альтер”. Філософська п’єса про те, що буде, якщо наші бажання раптом почнуть збуватися. І чи знаємо ми чого насправді хочемо? Це історія про те, як світ ілюзії межує з реальністю! 

19 травня 2017

Презентація спектаклю „Мертвий клас” за мотивами п’єси Тадеуша Кантора за методикою Кшиштофа Міклашевського оновленого складу студентського театру „Альтер”. Адаптація та режисерія: Андрій Юркевич. 

18 – 28 грудня 2016

Участь студентського театру „Альтер” у всеукраїнському фестивалі театрів „Румбамбар” (Борислав, Україна), на якому вони презентували свій спектакль „Віхола” і зайняли друге призове місце. У Фестивалі також взяли участь такі театральні колективи, як „Театральна Лабораторія” (Київ), театр „Сволоки” (Київ), театр „New people” (Київ), театр „Золоті ворота” (Київ), театральна лабораторія „Bedlam” (Київ).

18 вересня 2016

Мистецький проект „ДроАртДей” студентського театру „Альтер” у рамках святкування Дня міста Дрогобича. 

22 серпня 2016

Презентація студентським театром „Альтер” спектаклю „До світла”, за Іваном Франком у рамках Фестивалю Параджанова на Левандівці. 

6 серпня 2016

Перформативне читання п’єси Павла Ар’є „На початку і наприкінці часів” за участі акторів студентського театру „Альтер”.

22 липня 2016

Презентація культурно-мистецького проекту „Дрогобич – культурний простір”, організаторами якого є студентський театр „Альтер” та культурно-освітня кримсько-татарська громадська організація „Арекет” 

12 липня 2016

Відео-презентація першого спектаклю студентського театру Альтер, прем’єра якого відбулася 16 липня 2004 року. 

18 червня 2016

Презентація спектаклю „До світла” за Іваном Франком студентського театру Альтер у рамках святкування Дня міста Трускавець. Презентація відбулася у Музеї історії міста у колишній повстанській криївці. 

5 червня 2016

Презентація спектаклю „До світла” за Іваном Франком студентського театру Альтер у рамках VII Міжнародного Фестивалю Бруно Шульца у Дрогобичі. Режисер: Андрій Юркевич.

29 березня 2016

Презентація проекту „Акустика Дрогобича на сцені” студентського театру Альтер у рамках просвітницького проекту „Ключ”.

6 березня 2016

Мистецький проект студентського театру Альтер „А що тобі подарує весна?” спільно з громадською організацією „ТеТ квАР ТЕТ”. У рамках проекту представлено малюнки та картини дітей, чиї батьки воюють нині на Сході, а також дітей, котрі втратили одного з батьків через події на Донбасі. 

26 – 28 лютого 2016, м. Івано-Франківськ

Участь студентського театру „Альтер” у фестивалі „Відкритий Театр”

14 лютого 2016

Презентація перформансу Без назвистудентського театру Альтер у дворику Дрогобицької Ратуші. Актори: Олександр Максимов та Маріанна Буяк. Композитор: Богдан Сегін. 

14 – 15 січня 2016

Організація театральних майстер-класів актора, режисера, педагога та письменника Олега Драча (Україна) для акторів студентського театру Альтер.

26 грудня 2015

Прем’єра вистави студентського театру Альтер „Вінета, або Затонуле Місто” за Юрою Зойфером (переклад: Петро Рихло). Режисер: Андрій Юркевич, сценографія: Світлана Забара, костюми: Ірина Луцька

15 18 грудня 2015

Участь студентського театру Альтер у Бориславському Фестивалі Вистав зі спектаклем „Сценарій для трьох акторів” за Боґуславом Шеффером. Актори: Андрій Юркевич, Ігор Стахнів, Олександр Максимов. У рамках Фестивалю відбулися виступи театральних колективів з Києва, Львова та Борислава. Студентський театр Альтер отримав три призові нагороди: 1. За зайняте перше місце; 2. За кращу режисерську роботу; 3. За кращу чоловічу роль (Олександр Максимов).

Нагроди студентського театру Альтер

Нагроди студентського театру Альтер

3 жовтня 2015

Організація та проведення студентським театром Альтер концерту струнного квартету „Тетквартет” (Дрогобич, Україна)

25 – 26 вересня 2015

Участь студентського театру Альтер у міжнародному проекті „Ніч театру”, організованого Музеєм ідей у Львові. Учасниками проекту стали аматорські театральні колективи зі Львова, Дрогобича, Івано-Франківська та Мінська (Білорусія). Студентський театр Альтер презентував спектакль „Мертвиий клас” за мотивами Тадеуша Кантора, у режисерії Олександра Максимова.

12 – 13 вересня 2015

Участь студентського театру Альтер у Полонійному Фестивалі Мистецтв (Самбір, Україна). У рамках Фестивалю відбулася презентація майстер-класів акторів студентського театру Альтер Андрія Юркевича та Олександра Максимова для юних акторів, учасників Фестивалю. Після майстер-класів діти продемонстрували свою блискучу міні-виставу з віршем Фредра „Мавпа у ванні”.

12 липня 2015

Презентація у Centrum Kultury (Люблін, Польща) спектаклю „Sanatorium” у режисерії художнього керівника студентського театру Альтер Андрія Юркевича, за участі акторів студентського театру Альтер.

9 –12 липня 2015

Участь студентського театру Альтер у Міжнародному Фестивалі Вуличних Театрів (Краків, Польща), у рамках якого було представлено два спектаклі: „Невпинний перевтілювач”, зрежисерований актором студентського театру Альтер Олександром Максимовим спільно з театром „Мумерус” (Краків, Польща) та „LUSTRO” – суспільно-політичний пленеровий перформанс, показаний в Україні, Польщі та Франції. Режисер та виконавець: Олександр Максимов.

22 квітня 2015

Зустріч бельгійського режисера Томаса Беллінка (The Royal Flemish Theatre) зі студентським театром „Альтер” та керівником Полоністичного науково-інформаційного центру ім. Ігоря Менька доц. Вірою Меньок. Томас Беллінк виявив велике зацікавлення мистецькою діяльністю театру „Альтер”, обговорив перспективи майбутньої співпраці з художнім керівником театру Андрієм Юркевичем. Бельгійський режисер відвідав Кімнату-Музей Бруно Шульца, де прочитав фрагмент з оповідання Шульца „Пан” у перекладі на фламандську мову до міжнародного відео-проекту Полоністичного центру „Читання Книги Бруно Шульца”.

16–19 квітня 2015

Творчий візит історика мистецтва, театрального критика, актора, режисера, співзасновника театру „Академія руху”  Кшиштофа Жвірбліса на запрошення студентського театру „Альтер” Полоністичного науково-інформаційного центру ім. Ігоря Менька.

16 квітня 2015

Презентація прем’єрного спектаклю „Мертвий клас” нового складу студентського театру Альтер, присвяченого 100-річчю від дня народження польського режисера світової слави, новатора театру Тадеуша Кантора (1915 – 1990). Режисером спектаклю є один із лідерів студентського театру Альтер Олександр Максимов. Зі студентами-акторами нашого університету він підготував фрагменти з видатного новаторського спектаклю Тадеуша Кантора „Мертвий клас”, прем’єра якого відбулася 15 листопада 1975 року в Палаці Краківського історичного музею (Польща). Тож присвята студентського театру Альтер була пов’язана із 40-річчям цього театрального твору, який до сьогоднішнього дня впливає на європейське театральне мистецтво.

17 листопада 2014

Участь студентського театру „Альтер” у ІІІ Міжнародному Фестивалі „Відкриваємо Падеревського”, присвяченому постаті піаніста і композитора світової слави, який поєднує українську і польську культуру, почесного Громадянина Львова – Ігнація Яна Падеревського.

 

12 жовтня 2014

Вистава студентського театру „Альтер” „Сценарій для трьох акторів”. Благодійна акція.

 

4 жовтня 2014

Участь студентського театру „Альтер” у ХХ Ювілейному Міжнародному фестивалі сучасної музики „Контрасти”. Перезентація спектаклю „Сценарій для трьох акторів” за мотивами Б. Шефера.

21 вересня 2014

Перформанс „ Lustro” актора студентського театру „Альтер” Олександра Максимова на фестивалі „ГОГОЛЬFEST”.

14 серпня 2014

Благодійна акція студентського театру „Альтер”, спрямована на підтримку українського війська. Мета благодійної акції: збір коштів на купівлю автомобіля Nissan Patrol для виконання бойових завдань бійців Нацгвардії.

 

12 липня 2014

Організація студентським театром „Альтер” театрального WORKSHOPU Олега Ліпцина (Сан-Франциско, США) за участю його учнів, акторів київських театрів, учасників семінару ігрового театру.

5 – 7 липня 2014

Участь студентського театру „Альтер” у Х Фестивалі Малих Театрів (Люблін, Польща). Презентація спектаклю „Зубний біль”.

 

3 липня 2014

Спектакль „Щоденник зубного болю” студентського театру „Альтер”.

 

2 липня 2014

Спектакль „Сценарій на трьох акторів” студентського театру „Альтер”.

20 червня 2014

Концептуально-експериментальний проект „MIX ART” благодійного фонду „Куб” та ГО „Спільна ініціатива молоді” разом зі студентським театром „Альтер”.

 

27 травня 2014

Спектакль студентського театру „Альтер” „Юзеф&Ко”, за гостинної участі Юрія Андруховича в рамках VІ Міжнародного Фестивалю Бруно Шульца в Дрогобичі.

16 лютого 2014

Арт-проект до дня Св. Валентина „Ерос у Дрогобичі” студентського театру „Альтер”

та музею „Дрогобиччина”: виставка творчих робіт митців з різних міст України та перформанс актора студентського театру „Альтер” Олександра Максимова „Пошук”.

Куратори проекту: Андрій Юркевич, Ігор Стахнів, Іван Дудич. teatr Alter 5

19–21 листопада 2013

Сценічний експеримент: читання п’єси Бернда Мюллера „Бруно Шульц і рутина зла” в рамках щорічного міжнародного літературно-мистецького проекту „Друга осінь”, присвяченого роковинам трагічної загибелі Бруно Шульца. teatr Alter 6

21 – 24 жовтня 2013

Участь у міжнародному проекті „Дні Бруно Шульца в Чернівцях”:

  • театрально-перформативний проект „Камінь дрогобицької бруківки від Бруно Шульца”
  • спектакль „Юзеф&Ко” (за мотивами Бруно Шульца)
  • спектакль „Щоденник мого зубного болю або Моя зустріч з Бруно Шульцом або Муки бідолашного перекладача” (за мотивами однойменного твору Лоренцо Помпео – перекладача творів Бруно Шульца італійською мовою)

19 20 жовтня 2013

Вікенд з театром „Альтер”. Спектаклі „Щоденник зубного болю” та „Юзеф&Ко”

 

14 вересня 2013

Презентація спектаклю „Пироги з черницями” за однойменним оповіданням Івана Франка у приміщенні театрального факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка в рамках ХХ Форуму Видавців у Львові.

 

29 липня 4 серпня 2013

Співорганізація та участь у міжнародному семінарі „За горизонтом” (Товариство „Вілла Деціуша”, Краків, Польща) teatr Alter 13

26 липня 2013

Презентація спектаклю „Пироги з черницями” за мотивами твору Івана Франка в рамках Міжнародного фестивалю Івана Франка „Франко Фест” (25 – 28 липня 2013 року)

 

25 липня 2013

Організація та проведення літературних дискусій за участю українських письменників Олега Лишеги та Євгена Єшкілєва, присвячених творчості Івана Франка, та концерту за участю гуртів „Мьонж” (Польща) та „Раян Сокет” (Польща – США) в рамках Міжнародного фестивалю Івана Франка „Франко Фест” (25 – 28 липня 2013 року)

27 травня 2013

Прем’єра спектаклю студентського театру „Альтер” „Пироги з черницями” (за однойменним оповіданням Івана Франка) в рамках літературно-мистецької академії ДДПУ ім. Івана Франка „Країна Франкіана” (27 – 29 травня 2013 року)

19 20 листопада 2012

Участь у міжнародному проекті „Друга осінь – 2012”: у 70-ті роковини загибелі Бруно Шульца:

  • спектакль „N-kvartet / Orkiestr iNspiraції” (за мотивами Бруно Шульца), з використанням театральних технік Тадеуша Кантора, Кшиштофа Міклашевського та Боґуслава Шеффера
  • мистецький проект „Літературні пологи”
  • моновистава-перформанс Олександра Максимова (студентський театр „Альтер”) „Птахи” teatr Alter 16

14 вересня 2012

Спектакль „Історія мого зубного болю” (за мотивами однойменного твору Лорецо Помпео – перекладача творів Бруно Шульца італійською мовою) в рамках Форуму Видавців у Львові. Адаптація та режисерія: Андрій Юркевич, Ігор Стахнів teatr Alter 17

9 вересня 2012

Проект „Зодіак Міста або історія однієї Весни” в рамках V Міжнародного Фестивалю Бруно Шульца в Дрогобичі. teatr Alter 18