Меню

↑ Повернутись до Почесні доктори

Петер Штеґер

Петер Штеґер

За великий внесок у розвиток міжнародної співпраці між Дрогобицьким державним педагогічним університетом імені Івана Франка та науково-освітніми установами Австрії вченою радою Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка 14 лютого 2007 року присвоєно звання Почесного доктора професору Петерові Штеґеру.

Доктор педагогічних наук, екстраординарний професор Іннсбрукського університету та Педагогічної академії Штамсу (Австрія), почесний член Об’єднання психології підсвідомого в Буенос-Айресі, Петер Штеґер шість років поспіль був керівником навчальної комісії у Педагогічній академії Штамсу, а з 2000 року – член Наукового комітету педагогічних академій Австрії. У 2007 році Президент Австрії відзначив його почесним хрестом за досягнення у науці та дослідженнях.

Проф. Петер Штегер – автор восьми монографій та численних статей. Проблематика його дослідницької діяльності інтернаціональна, він часто виступає з лекціями у Мексиці, Великобританії, Португалії, Німеччині, Угорщині.
Дослідження проблем інтеркультурного навчання і порозуміння між народами та релігіями привели професора П. Штеґера у Галичину – батьківщину видатного педагога Мартіна Бубера. Завдяки цій темі домінант налагодив плідні наукові зв’язки з Дрогобицьким педуніверситетом, неодноразово читав лекції на теми педагогіки та міжкультурної взаємодії народів єдиної Європи, а також сприяв стажуванню в Іннсбруку та Штамсі дипломників, магістрантів та аспірантів Франкового ВНЗ.