Меню

↑ Повернутись до Почесні доктори

Еми Какельберг

Doctor
Honoris Causa

Eми  Какельберг 

Професор, Президент Міжнародної інституції „DISOP

За вагомий внесок у розвиток та налагодженні міжнародної співпраці Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка з європейськими структурами, за сприяння у реалізації перспективних освітньо-наукових проектів вченою радою Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка від 28 листопада 2007 року присуджено звання почесного доктора Президенту бельгійської інституції „DISOP”, професору Еми Францу Какельбергу.

Еми Какельберг як відомий громадський діяч, філантроп, меценат, користується у світі великою повагою, а його світове визнання підтверджується високими нагородами і медалями. Неурядова організація „DISOP”, очолювана професором Еми Какельбергом реалізувала низку освітніх, наукових, культурних, екологічних, благодійних проектів у країнах Європи, Азії, Африки, Північної і Південної Америки.

Еми Какельберг є також засновником та членом багатьох авторитетних міжнародних структур, неурядових організацій, фондів, діяльність яких спрямовувалася на проекти розвитку людських ресурсів незаможних країн.