Звітна онлайн-конференція за результатами проходження педагогічної практики студентами факультету початкової освіти та мистецтва

29 листопада 2022 року на факультеті початкової освіти та мистецтва відбулася звітна онлайн-конференція «Педагогічна практика: результати та перспективи», на якій здобувачі другого (магістерського) рівня вищої освіти презентували результати проходження педагогічної практики.

Під час проходження педагогічної практики у закладах загальної середньої освіти студенти мали змогу вдосконалити систему педагогічних умінь і навичок, розвинути фахові та методичні вміння відповідно до особистісно-індивідуального стилю педагогічної діяльності. Випробували себе у ролі вчителя, відчули переваги педагогічної професії, визначили власні професійні інтереси, переконались у психологічній готовності до педагогічної діяльності, на практиці апробували здобуті в університеті теоретичні знання, поліпшили організаторські здібності та вміння.

На підсумковій конференції було обговорено важливі питання пошуку взаємодії із сучасними школярами, впровадження новітніх технологій навчання, формування іміджу вчителя початкових класів. Студенти презентували здобутий педагогічний досвід, особисті досягнення, демонстрували  презентації,  фото- та відеозвіти, проаналізували труднощі, над подоланням яких ще треба працювати. Результати звіту засвідчили про готовність студентів до роботи у Новій українській школі.

Вам буде цікаво