Звітна (не)конференція про результати педагогічної практики на факультеті початкової освіти та мистецтва

1 травня 2023р. на базі навчально-наукової лабораторії сучасної початкової освіти факультету початкової освіти та мистецтва відбулася у форматі тренінгу-інтенсиву звітна (не)конференція «Формування наукового світогляду студентів у процесі практичної підготовки» за результатами проходження педагогічної практики студентами першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальностей 013 «Початкова освіта» та 014 «Середня освіта (Музичне мистецтво)».

Керівник практики доцент Леся Колток акцентувала увагу на важливості компетентнісного та практико-орієнтованого підходу у формуванні педагога нової генерації, висококваліфікованого фахівця, який зможе комфортно адаптуватися до швидких змін сучасного світу.

Студенти мали змогу поділитися враженнями від проходження педагогічної практики, демонструючи яскраві презентації та відеоролики. Працюючи в парах, учасники тренігу  проявляли майстерність в організації  формувального оцінювання за допомогою техніки «гамбургер»; у створених групах студенти обговорювали питання, що стосувалися позитивних сторін  педагогічної практики та труднощів, які виникали у процесі її проходження. Студенти аналізували свою діяльність під час тренінгу-інтенсиву крізь призму формування ключових навичок вчителя ХХІ століття, і дійшли до висновку, що дистанційне навчання не сприятиме формуванню м’яких навичок, які є ключовими у формуванні сучасної особистості.

У підсумковій частині тренінгу, одягнувши блакитний капелюх (6 капелюхів де Боно), заступник декана з наукової та виховної роботи доцент Вікторія Полюга узагальнила роботу тренігу, акцентуючи увагу на важливості практичної підготовки студентів педагогічних спеціальностей у процесі підготовки сучасного вчителя Нової української школи.

Вам буде цікаво