Звітна науково-практична конференція викладачів факультету початкової та мистецької освіти

4 –5 травня 2022 року на факультеті початкової та мистецької освіти в режимі онлайн відбулася звітна науково-практична конференція викладачів, здобувачів першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів.

Робота конференції проходила у таких секціях: «Актуальні питання сучасної початкової освіти»; «Математики, інформатики та методики їх викладання у початковій школі»; «Філологічних дисциплін та методики їх викладання у початковій школі»; «Культурологічна секція» та «Мистецтвознавча секція».

Доповіді учасників конференції відзначилися науковою новизною та актуальністю. Організатори конференції побажали всім учасникам миру та нових успіхів.