Звітна науково-практична конференція на кафедрі соціальної педагогіки та корекційної освіти

29 березня 2023 року відбулася звітна науково-практична конференція кафедри соціальної педагогіки та корекційної освіти в режимі онлайн на платформі ZOOM. Модераторка – старша викладачка Мар’яна Гринців. У роботі конференції взяли участь викладачі кафедри доценти Ігор Зубрицький, Леся Смеречак, Ніна Гордієнко, Мар’яна Клим, Ігор Гриник, Орест Гук, а також студенти спеціальності «Соціальна робота» спеціалізації «Соціальна педагогіка» та спеціальності «Освітні, педагогічні науки» спеціалізації «Інклюзивна освіта».

До учасників заходу з вітальним словом звернулася завідувачка кафедри соціальної педагогіки та корекційної освіти професорка Тетяна Логвиненко. З науковими доповідями та презентаціями виступили здобувачі першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти: Юрій Сувала «Діяльність соціального педагога у роботі з молоддю та дітьми у сучасному середовищі»; Віолетта Дацюк «До питання про соціально-правовий захист дітей в умовах воєнного стану»; Софія Ксеняк «Робота соціального педагога з діагностики обдарованості дітей в закладах загальної середньої освіти»; Мар’яна Гарбовська «Соціально-педагогічні засади консультування»; Ірина Багрій «Насильство над жінкою в сім’ї: причини та наслідки»; Ангеліна Феєр «Робота соціального педагога з педагогічно занедбаними підлітками»; Ірина Вовчанська «Діяльність асистента-вихователя в умовах інклюзивного закладу дошкільної освіти» та інші.

Представлені до уваги учасників конференції доповіді викликали зацікавлення і дискусію з окремих аспектів досліджуваних проблем, що засвідчило актуальність тематики виступів та їх практичну спрямованість.

Підсумовуючи результати конференції, декан факультету історії, педагогіки та психології доцент кафедри соціальної педагогіки та корекційної освіти Орест Гук подякував усім присутнім за цікаві й змістовні доповіді та презентації.

Вам буде цікаво