Звітна наукова конференція викладачів кафедри світової літератури та славістики філологічного факультету

14 – 15 квітня 2021 року в межах звітної наукової конференції викладачів і здобувачів вищої освіти філологічного факультету за 2020 рік відбулося онлайн-засідання підсекції “Рецепція та інтерпретація художнього твору” за участю викладачів кафедри світової літератури та славістики і студентів.

З доповідями виступили: завідувачка кафедри професорка Леся Кравченко, доцентки Віра Меньок, Наталія Лазірко, Мирослава Іванишин, Ганна Іваночко, доцент Василь Зварич, старший викладач Ігор Розлуцький, старша викладачка Руслана Манько, викладачка Наталія Олексин.

Студенти, відповідно до заявлених тем виступів у програмі конференції, презентували свої напрацювання. Під час обговорення доповідей було обрано ті, які рекомендовано до друку.

Конференція відбулася у форматі дискусії і всі учасники брали активну участь. Студенти отримали неабиякі досвід та стимул, аби працювати у науковому річищі.