Звітна наукова конференція викладачів кафедри психології та студентів

27 лютого 2018 року відбулася щорічна звітна наукова конференція викладачів кафедри психології та студентів усіх спеціальностей університету.

Зі вступним словом виступив завідувач кафедри психології доктор психологічних наук професор Мирослав Савчин. Конференція розпочалася з вручення сертифікатів учасникам презентації освітньої технології «Особистісно-професійний розвиток майбутнього педагога», яка відбулася 14 листопада 2017 року.

Згодом перед присутніми виступили студенти. В їхніх доповідях були представлені результати досліджень студентських наукових груп, які постійно діють в інститутах та на факультетах університету. З результатами дослідження планової наукової теми кафедри «Психологічний супровід особистісно-професійного розвитку майбутнього педагога» виступили викладачі. Наступним етапом науково-дослідної роботи є узагальнення досліджень та випуск кафедральної монографії.