Звітна наукова конференція кафедри філософії, соціології та політології імені професора Валерія Скотного

7 березня 2023 року відбулася звітна наукова конференція кафедри філософії, соціології та політології імені професора Валерія Скотного в режимі онлайн за допомогою сервісу ZOOM.

З вітальним словом виступила завідувачка кафедри філософії, соціології та політології імені професора Валерія Скотного професорка Надія Скотна, яка відзначила важливість осмисленого ставлення молоді до освіти, що значною мірою постає важливим чинником самовизначення особистості в майбутньому. Особливо актуальним це є тепер, коли кожен із нас щодня зустрічається з доволі складними викликами та загрозами, які змушують приймати не прості рішення і робити складний вибір.

Слід зазначити, що, крім науково-викладацького складу кафедри (В. Бодак, В. Возняк, В. Лімонченко, О. Петрів, В. Дротенко, Т. Білан, І. Мірчук, О. Ткаченко, Б. Гвоздецька, Л. Костюк, М. Галущак), у конференції взяли активну участь аспіранти (О. Багрій, А. Бігуняк, Ю. Вологін, І. Козир, А.-Л. Мафтій, І. Патин, І. Чирик, О. Яремчук та ін.) та студенти університету (В. Бура, М. Іванюк, І. Кіт, Л. Данилів, М. Роман, М. Ращупкіна, Д. Сах, О. Савка, Т. Мусяк, С. Кретчак та ін.).

Дискусії та велика кількість запитань, якими супроводжувалися доповіді спікерів, свідчать, що наша студентська молодь має власну позицію, є активною і готовою працювати над удосконаленням не лише власних знань, але і над поліпшенням освітнього процесу загалом.