Звітна конференція за результатами проходження виробничої (педагогічної) практики на факультеті початкової та мистецької освіти

3 грудня 2020 року на факультеті початкової та мистецької освіти відбулася звітна online-конференція «Педагогічна практика: результати та перспективи», на якій здобувачі другого (магістерського) рівня вищої освіти презентували результати проходження педагогічної та управлінської практик.

Студенти-практиканти ділилися враженнями, позитивними емоціями, демонстрували презентації, фото- та відеозвіти. Завдяки виробничій (педагогічній) практиці вони мали можливість закріпити, збагатити та поглибити знання, які здобули під час навчання, а також застосувати їх на практиці.

Як результат проходження виробничої (педагогічної) практики, студенти-магістри презентували власні портфоліо, що засвідчує про їх готовність до роботи у Новій українській школі.