Звітна конференція за результатами проходження клінічної практики з фізичної терапії та ерготерапії

19 березня 2021 р. на кафедрі фізичної терапії, ерготерапії відбулася онлайн-конференція захисту звітів за результатами проходження клінічної практики з фізичної терапії та ерготерапії при порушеннях діяльності серцево-судинної і дихальної систем студентами ІІ курсу першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 227 Фізична терапія, ерготерапія. Зустріч відбулася на платформі Zoom.

Клінічну практику з фізичної терапії та ерготерапії при порушеннях діяльності серцево-судинної і дихальної систем студенти проходили з 15 лютого до 14 березня на базах практики: Центр відновного лікування «Модричі» м. Трускавець; відділення відновного лікування комунального некомерційного підприємства «Дрогобицька міська лікарня №1» Дрогобицької міської ради.

Студенти приємно вразили цікавими доповідями, креативними фото- та відеозвітами, мультимедійними презентаціями, показали належний рівень підготовленості до реалізації професійних функцій, розповіли про свої враження від роботи за фахом та зазначили, що переконані у правильності вибору своєї майбутньої професії.

Майбутні фізичні терапевти й ерготерапевти розповіли не лише про результати своєї роботи, але і про набутий досвід, який вони отримали на практиці. На їхню думку, вона була важливим кроком до формування практичних компетентностей для майбутньої професійної діяльності.

Студенти мали змогу ділитися пропозиціями, ідеями щодо підвищення якості освітньої програми «Фізична терапія, ерготерапія», що дасть змогу її випускникам бути конкурентоздатними на ринку праці.

Також студентам запропонували відповісти на низку важливих запитань, щодо проходження практики, шляхом письмового анонімного анкетування.

Висловлені студентами позиції, потреби і пропозиції, звичайно, будуть враховані робочою групою під час перегляду освітньої програми з метою оновлення.

Вам буде цікаво