Звітна конференція «Педагогічна практика: результати та перспективи» на факультеті початкової та мистецької освіти

Теорія мертва при відсутності практики,

але практика без теорії – незряча

В. Зубков

Студенти ІV курсу факультету початкової та мистецької освіти повернулися із педагогічної практики з яскравими враженнями, емоціями, якими прагнули поділитися  з однокурсниками і викладачами. Таку можливість їм надали на організованій факультетом звітній конференції на тему «Педагогічна практика: результати та перспективи».

У вигляді відеозвітів, презентацій студенти-практиканти обмінювалися враженнями, досвідом, пропозиціями, ідеями, ділилися проблемами.

І студенти, і викладачі вкотре мали можливість пересвідчитися, що проходження педагогічної практики – це надзвичайно важливий етап у професійному становленні майбутнього вчителя Нової української школи.