ЗВЕРНЕННЯ АКАДЕМІЧНОГО КОЛЕКТИВУ ДРОГОБИЦЬКОГО ДЕРЖАВНОГО ПЕДАГОГІЧНОГО УНІВЕРИСТЕТУ ІМЕНІ ІВАНА ФРАНКА ДО НАУКОВОЇ СПІЛЬНОТИ УКРАЇНИ І ВІЛЬНОГО СВІТУ!

Нещодавно в соціальних мережах набула поширення інформація про участь кафедри філософії імені професора В.Г. Скотного Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка в організації міжнародної наукової конференції «Ильенковские чтения – 2022», проведення якої заплановано на 26-27 березня 2022 р. Організаторами цього заходу є російські наукові установи та товариства.

Офіційно заявляємо, що Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка не причетний до організації цього заходу! Включення нашого Університету до переліку співорганізаторів конференції розцінюємо як провокацію російської федерації щодо України і української науки! Зазначена інформація про участь нашого вишу в організації конференції є фейком, покликаним підірвати імідж Дрогобицького Університету та всієї української наукової спільноти!

Висловлюємо глибоке обурення діями «колег» з російської федерації. Свою позицію з цього приводу висловив завідувач кафедри філософії імені професора В.Г. Скотного професор Володимир Возняк.